View Full Version: Anini nastupi
Aleksandra Radosavljevic zvanicni forum > O Aleksandri

Pages: 1, 2, 3, 4, 5
vladale
Ajde ako neko zna, nek kaze gde ce Ana nastupiti.. Miso, ajde ako Aleksandra ide da peva u nekom kaficu u Vranju, da se organizujemo pa da odemo.. Proslog puta nisam mogao, ali sada cu moci, samo da mi roditelji dozvole.. Sta kazete?
kolle_90
Vazi.
Ali mene interesuje jos nesto. Repertoar. Mislim koje pesme peva i to tako........ Zapamtio sam neke sa Rostiljijade, ali sigurno peva i neke nove. Ko to moze da sazna?
vladale
Jao, ja mislim da mi je nesto spominjala sa time u kaficu.. ali ne mogu da se setim.. kao kroz maglu.. ne mogu da se setim.. sorry. sad.gif
kolle_90
Pa na sta si mislio. salim se!
vladale
Ne ne mogu stvarno da se setim.. stvarno ne mogu.. Miso?
kolle_90
Ma, OK, ne zamaraj tvoju pametnu glavicu! tongue.gif
vladale
Ovim razmisljanjem je ne zamaram, ali stvarno brzo je proslo vreme kada smo pricali, i proslo je kao 5 minuta.. Stvarno.. Prelepo je bilo!
kolle_90
Pa, super! Aleksandre, a jel' si ti upozmao Anu?
Aleksandar91
Ne........
kolle_90
Pa, kad ces? Ajde ako ne odemo u Vranje, da odemo na Rostiljijadu 2005 kad Ana nastupa! smile.gif biggrin.gif
vladale
Tema je, Anini nastupi..
Aleksandar91
OK rolleyes.gif
Misha86
Anin repertoar je super. Pocevsi od ovih stranih hitova "Number one" , Wild Dance itd preko domace zabavne muzike pa do Tanje Savic. Tako da ako dolazite za svakog ce imati po nesto ! smile.gif !
Naravno pevala bi ona i neke druge pesme ali ipak mora da se prilogadi publici ( kada kazem ovo ne mislim na narucivanje pesama jer to kod nje nema ! )
vladale
A ocemo li da idemo negde?
kolle_90
J mislim da je najbolje da sacekamo Rostiljijadu. To ce svima odgovarati, nadam se! biggrin.gif
Aleksandar91
Mozda ste ngde vec napisali,ali ja ne znam,kad je rostiljijada. smile.gif
vladale
To je oktobra..
Misha86
Ili septembra ? Ja to uvek mesam...
Aleksandar91
Pa kako dani lete bice i to uskoro...
vladale
Ja mislim da je oktobra... Pa Ana rece, valjda oktobra, a ti si rekao septembra.. Tako nesto...



Free Forum hosted by Forum For Free.