View Full Version: Plasman na festivalu
Aleksandra Radosavljevic zvanicni forum > O Aleksandri

Pages: 1, 2, 3, 4
Grul!
Mislim da ce biti najbolji debitant s obzirom da ucestvuju sve zvezde nase pop muzike i mislim da ce biti plasirana na jednom od prva tri mesta! smile.gif
Misha86
Slazem se ! wink.gif

Medjutim ne znam sta je bilo s tim festivalom. Trebao je da pocne prvi krug glasanja, a na radiju ne cujem nista. Mozda je prvi krug odlozen.
Jedva cekam da cujem Aninu pesmu Reci sad ! tongue.gif

Znam samo valjda deo refrena " reci sad da je kraj" ako me pamcenje nije izdalo !
Aleksandar91
Zeljno iscekujem da cujem tu pesmu,a mislim da ce dobro proci na festivalu.
Aleksandar
Misha86
Pesma " Reci sad " je gotova . Nisam je jos cuo mada siguran sam da je fenomenalna .
Festival je odlozen , kao sto sam i mislio , pa pocinje 10.10
Tada cu vam reci kako da glasate za Aninu pesmu , ne smemo da je izneverimo ! wink.gif
aca _85
Radsijski festival pocinje 10.10 i traje do 05.12 kada je finale u Sava centru. Zvanicno predstavljanje ucesnika bice na konferenciji za stampu u cetcvtrak u hotelu Jugoslavija
Misha86
Zasto uvek po dva ista posta ?
Teras me da sredjujem forum ... dry.gif
Guest_aca_85
Problem sa ponavljanjem je nastao zbog jako losih veza.
Misha86
Guest_aca_85 zasto se ti ne ulogujes kad saljem postove ?
Zar je tesko da kliknes na link "log in" pa tek onda posaljes post ?
Ajde tako u buduce . (moracu sve da vas kritikujem dok ne naucite ) tongue.gif
Misha86
Imam ODLICNU vest ! biggrin.gif
Juce sam bio kod Ane i cuo pesmu "Reci sad" . Pesma je fantasticna ! Meni se mnogo dopala , radi se o brzoj pesmi i pesma se dosta razlikuje od ostalih domacih pesama. cool.gif
Aleksandra zvuci bolje nego ikad , muzika pesme je fenomenalna i siguran sam da ce se svima dopasti. Medjutim treba da se odradi jos postprodukcija i onda cete cuti i vi pesmu.

Ne znam sta mi je bilo, smejao sam se na svaku Aninu recenicu. Mora da je pomislila " Ovaj Misa mora da je izdrogiran " . tongue.gif

Deks
Pa to je super !
Jedva cekam da cujem pesmu ! biggrin.gif
Aleksandar91
Bas dobro sto je brza takve Ana najbolje peva,mislim i sporije odlicno peva ali brze noj leze.
Joj jedva cekam da je cujem.
Guest_aca_85
Miso, hvala na savetu. A ja sam cuo na S radiju pesmu i mislim da je fenomenalna
Misha86
Evo deo pesme :

U mome srcu sreca vise ne zivi
sve sto sam dala skupo me kostalo
na jastuk sleteli oblaci sivi
od gazenja srce je puklo

Refren:

Reci sad da je kraj
vise ti necu preci prag
Al tako nisko ne udaraj

U tvome poljupcu ukus opor
gori mi usne taj ljuti zacin
gluposti uzimas kao izgovor
za kraj biras najgori nacin

pa ponovo refren. Mozda sam nesto pogresno cuo ali mislim da je to to.
Ima jos ali dosta je ovo za pocetak.
Grozna
Slusala sam ostale pesme danas na Radiju. "Reci sad" je definitivno pesma koja se nalazi u najboljih tri. Jedino sto iole vredi da se cuje je Leontinina pesma (mada je atmosfera u pesmi i citav fazon vec vidjen) mozda eventualno Sasa Vasic.

Eto tako.

Aleksandra, svi smo uz tebe!
Misha86
Imam jednu losu vest. Anina pesma je povucena sa sajta, ko hoce da cuje pesmu bice povezan na sajt radija S gde moze da download-uje pesmu.

Ne zaboravite da glasate za Anu ! cool.gif
Grul!
Preko drugarice iz Herceg Novog sam saznao da su na radio Elmagu Zika i Jelena Zana komentarisali Aninu pesmu , vrlo pohvalno se izrazavajuci o pesmi i pevanju. Navodno se, za sada, Anina pesma po glasovima na ovom radiju nalazi u prvih petnaest. Zato bi trebali pojacati glasanje. Miso podseti sve kako se glasa za Anu. alright.gif alright.gif
Misha86
OK . Ljudi dajte svi da GLASAMO . Ana mora da pobedi !

Evo da Vas PODSETIM KAKO SE GLASA :

"Za Aleksandrinu pesmu glasajte tako što ćete poslati SMS poruku na 8080. Ukucajte S 31 (S razmak 31) , a ako ste iz Leskovca možete ukucati i EKO 31 (EKO razmak 31) jer glasanje moze ići i preko Ekos radija iz Leskovca. Podržane mreže su 063/064/065. Možete glasati i pozivom na 041 411 150 tako što ćete nakon zvučnog signala pritisnuti tastere 3 1. "
vladale
Glasao sam vec 5 poruka sam poslao od mobilnog telefona i istrosio skoro ceo kredit hehee....
Naravno glasacu i od mog fiksnog telefona ali kad budem sam kuci ..
Guest
hehetable.gif Glasate li vi?
aca_85
Ja sam glasao pet puta i kada kupim dopunu glasacu jos toliko puta. dancedog.gif dancedog.gif dancedog.gif



Free Forum hosted by Forum For Free.