View Full Version: Novi sajt Mirke Vasiljevic --> by kolle
Aleksandra Radosavljevic zvanicni forum > Ostala aktuelna desavanja

Pages: 1, 2, 3, 4, 5
kolle_90
Posetite ako hocete i ako imate vremena!!!!
www.mirka-vasiljevic.co.sr
Od 15.07!
kolle_90
Ako imate bilo sta saljite na mirka_vasiljevic@yahoo.com
Misha86
Kole ja sam kupio DVD Angeli 2 pa mogu da ti napravim slike i da ih ubacin na sajt kao Galerija slika iz filma ?

Ako si zainteresovan javi mi
kolle_90
Imam i ja, ali to je zakonom zabranjeno, a i Luka(Knezevic) mi je rekao da Delirium moze da banuje (tako se on izrazio) sajt ako to uradim!!!!!!!
kolle_90
Izgleda da su ga vec banovali!!!!!!!!!!!!!!!
kolle_90
Ili mozda ne radi CO.SR
kolle_90
Ako nece , nova adresa www.mirka-v.co.sr
Misha86
Pa sta se ti iz Deliriuma umisljaju da su ?
Grdno, mislim Andjeli 2 jeste dobar film ali toliko boljih filmova ima galerije slika iz filma ....

Uostalom ne verujem da su toliki skotovi da ti zabrane sajt.
kolle_90
Tako mi je Luka rekao i kad su bili u Pk-u nesto su mi "pretili"! Nista vazno!!
Sajt radi!
Misha86
Sta i ko ti je pretio ?

Ajde posalji mi PM.

A da li znas da li Mirka zna da postoji njen fan sajt ?
kolle_90
Ne verujem da zna zato sto ne zna ni za www.mirka.cjb.net koji je mnogo pre izasao!
Misha86
Zasto je ne obavestis ? Mislim ako imas njen mob ili mail ti joj posalji poruku da pogleda sajt i kaze ti sta misli o tome.
kolle_90
A da, samo sto ona ima pet brojeva, a ja od toga imam samo jedan! I ko zna da li ga jos uvek koristi!
Nego, ubacio sam na sajt screensaver! www.mirka-vasiljevic.co.sr / extras / i tu imate link za download (pri dnu stranice)
kolle_90
Ajde idite na www.mirka.co.sr i glasajte! Ja sam glasao za NE, a vi kako hocete!
vladale
Takodje za ne, jer je onaj sajt pun reklama, a i nema bas mnogo toga ;)
kolle_90
OK! Hvala. Posto ja necu da to uradimo, a on je uporan!!!!!!!!!!
kolle_90
Posto sam u cafeu primetio da je Font na home i naslovnoj strani drugaciji odlucio sam da uradim neke izmene!!!!
Dakle malo sam izmenio naslovnu i home stranicu!
vladale
Mozda je poruka izbrisana, ili je ja nisam napisao, ali siguran sam da sam pisao ovu poruku, ali nema veze biggrin.gif
Inace, super ti sajt izgleda, samo malo font popravi one slikice, i to je to..
kolle_90
Vazi.
kolle_90
Evo ovako. Mirka bila na filmskim susretima u Nisu, dobila nagradu za debitanta. To nije toliko bitno, koliko ovo: Zvali su me iz UMS-a(skoro cela moja grupa je bila) da delim glasacke listice i posle da prebrojim glasove, naravno ne samo ja, nego svi. To je trajalo negde do 00:00 a ja posle 22:00 nemam bus za PK, tako da sam to odbio. U pauzi, dok su trajali filmovi, ovi moji su bili u back stage-u i "druzili" se sa glumcima!!! TAmo je bila i Mirka, upoznali su je sad.gif Blago njima!!!
Naravno, upoznali su i ostale "velikane" nase glumacke scene!!! :crying:



Free Forum hosted by Forum For Free.