View Full Version: Ana na TV-u !
Aleksandra Radosavljevic zvanicni forum > O Aleksandri

Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Misha86
Otvoren novi topic.

Ovde cete pisati o Aninim gostovanjima na TV stanicama, izneti svoje misljenje i reci kakak vam je utisak Ana ostavila u emisiji.

Za pocetak , ne propustite "Nedeljno popodne" emisiju na RTS-u sada u nedelju 10.10 gde ce Ana biti gost.
vladale
Aha .. ..
aca_85
Tokom narednih dana Aleksandra ce nastupiti na
- TV Leskovac 09.10. 2004.g. od 21,oo,
- RTS 1. programu u emisiji nedeljno popodne oko 15,30
- TV Bell ami (Nis) od 21,00 (bice prisutna i Milica iz Idola)
biggrin.gif
Aleksandar91
pa nedelja pada 10.10 a ne 7.10 kada ce ana biti u nedelno popodne
Misha86
Jeste Aleksandre ..u pravu si pogresio sam pa sam ispravio 10.10 je emisija.
A na Belle Amie kog dana Ana gostuje ?
vladale
Oukej e sada da vas pitam jer ima neko tv in/out ulaz ?Ako ima nek se javi jer imam super ideju ...
aca_85
Aleksandra je na na Bell amiju 11.10.
Grul!
Mislim da bi trebali da se jave oni koji citaju o Ani u raznim casopisima i novinama da bi svi zainteresovani mogli da nadju te clanke. cool.gif alright.gif
vladale
Jedva cekam da izadje O.K. ....
Zna li neko o cemu se radi u tom novom magazinu?Slican kao Bravo ili ..
kolle_90
vladale mislim da sam "provalio tvoju ideju!!! cool.gif cool.gif cool.gif
Mislim da zelis da "prebacis" emisije sa TV-a na comp ili tako nesto...
vladale
Svaka cast kolle_90 majstor si ...
Pa da mislio sam da to uradimo, pa da je nakacimo na Anin sajt(pod uslovom da ona hoce) mada kako hocete to je samo moja ideja ...Da se vratimo mi na temu
vladale
biggrin.gif
E posto nisam mogao da gledam Anu(igrao na fudbalskoj utakmici, ne zamerajte mi stvarno nisam mogao), kako je bilo? Jer je gledao uopste neko?
kolle_90
Ana je danas u CITY-u !!!!
POGLEDAJTE OBAVEZNO !!!!!
aca_85
Svi koji mogu da gledaju OK TV iz Kovacice i TV Vlasotince mogu da vide snimke sa Aleksandrinog koncerta u Leskovcu odrzanog 17.09.2004.g. na kome je bilo prisutno desetak hiljada ljudi. dancedog.gif dancedog.gif dancedog.gif
vladale
Nemam RTV Vlasotince, mozda ima moj drug pa cemo snimiti ceo koncert !!!
Ljubans' fan
Ana i koncerti. laugh.gif
vladale
Ljuban i koncerti laugh.gif laugh.gif
aca_85
Kada je Ana drzala koncerte Ljuban je drzao mamu za ruku. A Ljubanov fan bi tebao da zna da je Ljuban pevao na ovom koncertu kao Anin gost pa slobodno moze da ga upita kako je to bilo i da li je nekada pevao pred vise ljudi
Misha86
Ljubans' fan jel ti to imas nesto protiv Ane ?

Ako imas kazi da cujemo a ne samo tako da upadas !
kolle_90
Sigurno ste vec i videli na sajtu, a mozda ste i gledali, ali ajde ipak da kazem. Ana je danas bila u emisiji TV FERAS S na PINK-u. Video snimak mozete downloadovati na sajtu.
pozz



Free Forum hosted by Forum For Free.