View Full Version: Licno misljenje o Ani
Aleksandra Radosavljevic zvanicni forum > O Aleksandri

Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kolle_90
Ana je najbolja,zar ne?
Aleksandar91
Slazem se sa Kolletom.
Guest_aca_85
Slazem se da je Ana najbolja ali mislim da je preskromna i da treba da bude malo agresivnija na nastupima
Misha86
Moracemo onda da je razbesnimo !

mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

dosta li je ?
Guest_aca_85
biggrin.gif Ne treba da bude besna vec cvrsca na nastupima.Znaci malo opustenije i blizi kontakt sa publikom. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
kolle_90
smile.gif
Ja mislim da je Ana druzeljubiva i da pokusava na svaki nacin da razume osobu koja ima problema i kojoj treba savet.
Da je skromna,to vec zna i svaka pticica.
Negativna misljenja vezana za Anu jos uvek nisam imao prilike da cujem,mada mislim da su Cvetini fanovi malo(malo vise) ljubomorni na Aninu blistavu karijeru.
Anu zna cela Evropa,a ostale IDOLe,niko.
smile.gif
Misha86
Jeste , Ana je skromna devojka , i vrlo druzeljubiva.Mozda malo u pocetku je na distanci sa strancima ali posle je super .

Znas kako , jedan Cvetin fan mi je reko da su oni u fazonu " Vise mrzimo Anu nego sto volimo Cvetu " i mislim da je u pravu .

Mada nisu svi Cvetini fanovi takvi , neki su razumni ali vecina nije .
Misha86
Ovu poruku je poslao Ian ali je ovde prebacena ...

" Mislim da je dobro sto je Ana jako mlada krocila na muzicku scenu. Sto se nje tice moje misljenje je da ima prelep glas i da je veoma slatka. Takodje poseduje
neki magnetizam kojim zraci i koji jednostavno ljude ne moze da ostavi ravnodu-
snim. A to je nesto sa cime se covek radja , to ne moze da se nauci.
Au ja sam se bas raspisao.
Za pocetak toliko a naravno cucemo se opet.
Puno pozdrava !!! "

Ian-e nemoj da otvaras topic-e tek tako, ipak si imao odgovaraju topic-u za ovu tvoju izjavu , mada verujem da si to uradio slucajno...
Grul!
Bolesno je nekog mrzeti zato sto volis nekog drugog, a narocito mrzeti onog koga ne poznajes i sa kim nikada nisi imao kontakt, ali to je izgleda problem Cvetinih fanova i Anini ne treba da se bave time. MNOGO JE LEPSE NEKOG VOLETI a narocito ako se taj zove ANA.
vladale
Grul u potpunosti se slazem sa tobom ...
kolle_90
TAKODJE!!!! smile.gif smile.gif
vladale
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
kolle_90
smile.gif biggrin.gif
biggrin.gif smile.gif
vladale
biggrin.gif
vladale
Daj ostavite smajlice na miru !
Misha86
Ovu poruku iznad sam ja napisao , misa86 ali sam bio ulogovan kao vladale.
Samo da znate !
vladale
Heheee misa86 spijuniras a ? smile.gif ..Cekaj bre smajlici nam se izgleda mnogo svidjaju a i tu su da posluze za nesto...Meni se zaista dopadaju..Vama?
Guest
QUOTE (misa86 @ Oct 5 2004, 07:49 PM)
Jeste , Ana je skromna devojka , i vrlo druzeljubiva.Mozda malo u pocetku je na distanci sa strancima ali posle je super .

Znas kako , jedan Cvetin fan mi je reko da su oni u fazonu " Vise mrzimo Anu nego sto volimo Cvetu " i mislim da je u pravu .

Mada nisu svi Cvetini fanovi takvi , neki su razumni ali vecina nije .

Molim?! mad.gif

Cveta rules!
vladale
Evo ga jedan Cvetin fan.Pa da mu pozelim dobrodoslicu iako je ovo napisao(ima i takvih reko sam).
Dobrodosao Guest...uclani se u nas forum.To ces uraditi ako kliknes na dugme Register i pratis jednostavna uputstva ovog foruma.
kolle_90
Ljudi, hajde svi zajedno da pozovemo Anu (nasu) da se uclani u 4um.A, sta kazete?
Ja mislim da je sve alright.gif



Free Forum hosted by Forum For Free.